Osobní hygiena

V této kategorii naleznete bezchlórové čistící prostředky pro osobní hygienu. Naše čistící prostředky neobsahují škodlivý chlor, díky čemuž jsou šetrné a nezávadné i při dlouhodobém používání - jak pro děti, tak pro domácí zvířata. Dezinfekční účinky chloru totiž skvěle zastupují nezávadné aktivní polymery. Pro každodenní hygienu rukou je vhodné mýdlo krémové mýdlo  s vůní levandule. Pro umytí silně znečištěných rukou pak nabízíme abrazivní mýdlo disiCLEAN ABRASIVE SOAP. V případě zvýšených hygienických nároků je skvělou volbou antibakteriální mýdlo a antibakteriální gel s vůní Aloe Vera.

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

   
 • Krémové mýdlo Kód: 750200
  Krémové mýdlo s vůní levandule

  Jemné tekuté krémové mýdlo s vůní levandule šetrně pěstí jemnou a citlivou pokožku. Jeho jemné složení a neutrální pH nevysušuje pokožku a zanechává ji hebkou. Pravidelným používáním je zabezpečena dokonalá čistota. 


  od 49 Kč
 • Abrazivní mýdlo 0,5l Kód: 755500
  Abrazivní mýdlo s vůní citronu

  Krémové abrasivní mýdlo na mytí silně znečištěných rukou s příjemnou vůní citronu. Velmi dobře odstraňuje mastnou špínu, saze a vazelínu. Obsahuje látky s dokonalým čistícím účinkem. Ideální k použití především v dílnách, průmyslové výrobě,autoservisech, pneuservisech, čerpacích stanicích a podobně. Své uplatnění najde i v domácnostech.


  od 59 Kč
 • antibakterialni gel 50ml Kód: 755111
  Antibakteriální gel s Aloe Vera

  Kapalný přípravek k hygienické desinfekci rukou s baktericidní účinností.

  Používá se neředěný, vtírá se do suchých rukou, neoplachuje se vodou.

  Po nanesení na ruce zanechává příjemnou vůni Aloe vera.

  Hygienická dezinfekce rukou
  5 ml přípravku vtírat po dobu jedné minuty do suchých rukou až k zápěstí.


  od 79 Kč
 •  
 • antibakterialni mydlo velké Kód: 755000
  Antibakteriální mýdlo s Aleo Vera

  Jemné tekuté mýdlo s glycerinem a antibakteriální přísadou pro každodenní dezinfekci rukou. Je vhodné všude tam, kde je kladen zvýšený nárok na hygienickou čistotu. Jako antibakteriální složka je použité chemické antiseptikum, které ničí celou řadu bakterií a má též bakteriostatický účinek


  od 79 Kč
 • dezinfekční ubrousky 100 ks Kód: 53
  Dezinfekční ubrousky 100 ks

  Desinfekční ubrousky PURE WIPES jsou univerzální hygienické čisticí utěrky s dezinfekční přísadou pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů a povrchů, nástrojů a vybavení. Nedráždí pokožku, neničí ošetřované materiály. Na povrchu zanechávají ochranou polymerovou vrstvu.

  Vhodný zejména pro fitness a wellness centra, lázeňství, solária, kadeřnictví, kosmetiky, pedikúry, manikúry, zubní ordinace, veterinární kliniky a další.


  169 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem